logo 22.jpg
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Fyzioregenerační stimulace zakrytou masáží

Fyzioregenerační stimulace zakrytá masáž:

S ohledem na výchozí stav masírovaného účinky fyzioregenerační stimulace zakrytou masáží (dále jen zkratka FRS) přetrvávají 21 dní. Jde o terapeutickou masáž a techniku velepříjemnou.

Unikátnost této techniky spočívá v tom, že správně provedenou fyzioregenarační stimulací od hlavy až po konečky prstů ovlivňujeme lymfatický, svalový, kloubní, nervový a reflexní systém téměř současně. Stimulujeme metabolické procesy vnitřních orgánů a endokrinního systému pomocí důrazných houpavých doteků citlivě vůči stavu masírovaného.

Fyzioregenerační stimulace zakrytou masáží je počáteční masážní diagnosticko-terapeutická technika ošetřující celé tělo od hlavy k patě u všech masáží včetně zážitkových masáží, které provádím. Ti z vás, kteří zažili Fyzioregenerační stimulaci zakrytou masáží, někdy tvrdí, že jim to připomíná thajskou, činskou tlakovou nebo masáž shiatsu. Je to dost možné, protože není až zas tak mnoho způsobů a variant, jak lze ruce při masírování používat ( loktů, kolen pat a pěstí však nepoužívám, u FRS zakrytou masáží to jsou tzv. velké dlaně přešlapující a ždímající důrazně místo vedle místa od hlavy až po konečky prstů ).

Jde mi hlavně o to, nechat se vést vašimi potížemi, citlivě reagovat na zatuhlosti či blokády na celém těle, protože každý problém není jen problémem jedné části těla, ale soustavy partií celého těla. Masáž rozhodně nesmí bolet nebo být nepříjemná, jako tvrdí někteří jiní kolegové maséři. Včetně kapacit v oboru s reflexní terapií plosek nohou, rukou a uší. Osobně zastávám názor, že stimulovat či tlumit lze i přijemným způsobem, nejen přes bolest. Když vás uvedu velepříjemnou masáží plosek nohou do hladiny alfa, udělám s vámi mnohem víc práce, než když se budete na masérském stole svíjet bolestí.

Prohnětení celého těla od hlavy až k patě má svůj velký význam i v případě, že potíže jsou jen v některé části těla. Například chcete-li odstranit pouze blokádu krční páteře a neuvolníme napětí v přetížených kyčlích a kotnících vlivem posunutého těžiště těla vpřed, problém s krkem se vrátí zpět už po několika hodinách. Zpravidla stav po Fyzioregenerační stimulaci zakrytou masáží vydrží 21 dní, kdy začne mít tendenci se vracet do svého normálu, vlivem jednostranného zatížení během každodenního života.
Ovšem nebudeme-li se bavit o fyzických potížích, je FRS zakrytou masáží velepříjemná masážní technika, která uskopokjí i ty největší masérské fajnšmekry.

V případě zájmu ji provádím i jako samostatnou energoterapii, která trvá 60 minut. Jako zkrácená počáteční přípravná (plně hodnotná) fáze kterékoliv jiné masáže z mé nabídky může trvat 30 až 45 minut.

Tato masážní technika uvolňuje nervové, svalové a kloubní bloky, které přerušují spojení postižených míst s centrálním nervovým systémem, čím se blokují řídící mechanismy, které spouštějí samoregenerační procesy organismu a uvolnuje tak blokovanou životní energii. Harmonizuje organismus a zprostředkovává setkání se "zapomenutým" přirozeným zdravím v momentálním rozpoložení klienta.

Slouží k diagnostice sekundárních projevů uváděných potíží a odstranění jejich primárních příčin.

Působí příznivě při celkovém fyzickém a psychickém vyčerpání, uvolňuje napětí současně ve svalech a kloubech, lymfatickém a nervovém systému. Fyzioregenerační stumulace zakrytou masáží vyrovnává disbalance mezi levou-pravou, horní-dolní polovinou těla. Zprostředkovává masírovanému setkání s energií jeho celého těla, díky čemu získává pocit znovunarození, harmonie či načerpání energie. Jedná se o masáž, která umožňuje pracovat masérovi i masírovanému v hlubší rovině prožitku. Tělo a mysl se uvádí do příjemného plně relaxovaného stavu mezi bděním a spánkem.
frs.jpg

Zaujala Vás moje nabídka?

Ano (39 | 48%)
Ne, neoslovila mě (38 | 47%)
cloud1.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one